Російський дрон пошкодив Патріарший собор УГКЦ в Києві

Російський дрон пошкодив Патріарший собор УГКЦ в Києві - фото 1
Унаслідок масованої атаки ударними безпілотниками м. Києва у ніч на 25 листопада було пошкоджено Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ.

Під час атаки один із «Шахедів» був збитий у Дніпровському районі м. Києва, неподалік Патріаршого собору Воскресіння Христового і резиденції Глави УГКЦ. Ударна хвиля пошкодила двері та вибила вікна в соборі. Більших руйнувань зазнала багатоповерхівка поблизу храму, — повідомили у Департаменті інформації УГКЦ.

«Унаслідок дронової атаки на Київ було пошкоджено шість вікон у підвальному приміщенні Патріаршого собору. Вибуховою хвилею повибивало склопакети. Була пошкоджена фурнітура на чотирьох дверях храму, із дверних замків все повиривало», — розповів Василь Букатюк, директор Будівельної дирекції при Патріархові УГКЦ.

Російський дрон пошкодив Патріарший собор УГКЦ в Києві - фото 125655

Окрім храму, за його словами, постраждала і резиденція Глави Церкви: «У Патріаршій резиденції та Патріаршій курії пошкоджена фурнітура трьох дверей».

Крім того, зафіксовано незначні пошкодження фасаду Патріаршого собору. На його території зібрали багато уламків безпілотника різного розміру.

«В обмін на подарунки від святого Миколая матимемо оригінальні сувеніри», — зазначає Блаженніший Святослав.

Російський дрон пошкодив Патріарший собор УГКЦ в Києві - фото 125654

Як відомо, у ніч на 25 листопада Росія випустила по Україні 75 дронів, 74 з яких знищила протиповітряна оборона, з них понад 60 — над Києвом. Повітряна тривога у столиці тривала понад 6 годин — від 2:37 до 8:45. На щастя, обійшлося без жертв, але є 5 постраждалих. Ця атака ударними дронами стала наймасованішою за весь час війни.