Російський суд відновив термін апеляції на знесення храму ПЦУ в Євпаторії

10 квітня, 09:31
Православні
Російський суд відновив термін апеляції на знесення храму ПЦУ в Євпаторії - фото 1
Російський касаційний суд в Краснодарі відновив термін апеляції на рішення про знесення храму Православної Церкви України під тимчасово окупованому Криму - в Євпаторії.

Про це в Фейсбуці повідомив адвокат Сергій Заєць, передає Укрінформ.

«У митрополита Климента сьогодні день народження. Його також привітав і Євпаторійський суд окупованого Криму. Цей суд повідомив, що касаційний суд в Краснодарі відновив термін на апеляційне оскарження рішення про знесення храму ПЦУ в Євпаторії. Це ще не остаточна перемога, в апеляції може бути всяке, але приємна новина - це точно. Борітеся - і поборете! Многая літа», - зазначив Заєць.

Представники окупаційної адміністрації на території тимчасово окупованого півострова пред'явили митрополиту Сімферопольському і Кримському Клименту судове рішення з вимогою демонтувати храм Православної Церкви України «Неопалима купина» в г. Евпатория та сплатити штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова заявила, що такі дії агресора суперечать міжнародному праву, зокрема, репресії проти української церкви в Криму порушують Конвенцію про захист прав людини і основних свобод та Міжнародний пакт про громадянські і політичні права.

Раніше митрополит Кримської єпархії Православної Церкви України Климент звернувся до генерального секретаря ООН Антоніо Гуттерішу через утиски Православної Церкви України в окупованому Росією Криму. Відео було оприлюднено під час тематичного заходу з прав людини в Криму на 75-й сесії Генасамблеї ООН.