Росіяни обстріляли храм УПЦ МП у Рубіжному

19 травня, 08:42
Суспільство
Росіяни обстріляли храм УПЦ МП у Рубіжному - фото 1
Внаслідок обстрілів постраждав храм Почаївської ікони Божої Матері УПЦ МП м. Рубіжне Луганської області.

Про це повідомляє Православная жизнь.

Розбито огорожу парафіяльної території, у вікнах вибито скло, уламками снарядів посічені куполи та стіни богослужбової будівлі.

Храм Почаївської ікони – четверта церква в місті, що постраждала від воєнних дій. Раніше під обстріли в Рубіжному потрапляли парафії:

– блаженної Матрони Московської: знищені й вигоріли корпуси, пристосоване приміщення для богослужінь і храм, що будується;

– великомученика Георгія Побідоносця: повністю зруйновано тимчасовий храм, постраждала церква, що зводиться поруч; розбитий купол на дзвіниці, пошкоджено основний купол і стіни;

– святителя Луки Кримського: снаряд пробив покрівлю храму, при цьому осколкові поранення отримали два священики.

Нагадаємо, від початку широкомасштабного вторгнення Росії до України в межах Сєверодонецької єпархії УПЦ також постраждали Іллінський монастир у с. Варварівка, парафії у Сєверодонецьку, Лисичанську, Попасній, Золотому, смт Троїцьке та с. Кудряшівка Луганської області.
Неодноразово потрапляв під обстріл Христо-Різдвяний кафедральний собор м. Сєверодонецьк, де продовжує звершувати богослужіння митрополит Сєверодонецький і Старобільський Никодим.