Росіяни пошкодили храм УПЦ МП в Конотопі

05 лютого, 10:50
Суспільство
Росіяни пошкодили храм УПЦ МП в Конотопі - фото 1
Уночі 4 лютого внаслідок російської ворожої атаки на Конотоп, було пошкоджено храм на честь Усіх Святих УПЦ МП.

Про це повідомляє Конотопська єпархія УПЦ МП.

Зокрема, вибито численні вікна, пошкоджено куполи та понівечено прилеглу будівлю на території храму. Також руйнувань зазнав будинок єпархіального управління.

"Дякувати Богові, обійшлося без жертв.
Висловлюємо щиру подяку рятувальникам, які оперативно прибули на місце пожежі та приборкали вогонь.

Звертаємося до всіх небайдужих хто має можливість підтримати відновлення храму та будинку єпархіального управління", - зазначають у єпархії.