Created with Sketch.

Росіяни пошкодили храм УПЦ МП в Конотопі

05 лютого, 10:50

Уночі 4 лютого внаслідок російської ворожої атаки на Конотоп, було пошкоджено храм на честь Усіх Святих УПЦ МП.

Про це повідомляє Конотопська єпархія УПЦ МП.

Зокрема, вибито численні вікна, пошкоджено куполи та понівечено прилеглу будівлю на території храму. Також руйнувань зазнав будинок єпархіального управління.

"Дякувати Богові, обійшлося без жертв.
Висловлюємо щиру подяку рятувальникам, які оперативно прибули на місце пожежі та приборкали вогонь.

Звертаємося до всіх небайдужих хто має можливість підтримати відновлення храму та будинку єпархіального управління", - зазначають у єпархії.

Читайте також
Суспільство Збитки від удару РФ по Києво-Печерській лаврі сягнули 40 млн євро, - оцінка експертів
Вчора, 13:15
Суспільство Ворожі безпілотники пошкодили будинок священика УПЦ МП у Павлограді
05 лютого, 17:04
Суспільство Росіяни знищили храм УПЦ МП на Херсонщині
05 лютого, 14:39
Суспільство Прикордонники показали зруйноване росіянами Водянське з православною церквою на Донеччині
05 лютого, 09:19