Created with Sketch.

Росіяни прицільним вонем знищили скит Святогірської лаври УПЦ МП

09.05.2022, 08:43

Російські загарбники прицільним ударом розбомбили Георгіївський скит Свято-Успенської Святогірської лаври Московського Патріархату на Донеччині.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на офіцера 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ Юрія Кочевенка.

"Прицільним ударом росіяни вщент знищили Георгіївський скит Свято-Успенської Святогірської лаври Московського Патріархату.

Руїна і смерть це єдине, що несе "рускій мір", навіть тим, хто його чекав. Красива церква була, шкода", - зазначив Кочевенко.

 

Читайте також
Суспільство Папа урочисто відкрив головну вежу собору Саґрада Фамілія у Барселоні
09 травня, 11:17
Суспільство Близько 100 релігійних споруд зазнали руйнувань або пошкоджень внаслідок війни за минулий рік
09 травня, 11:26
Суспільство На Патріаршому соборі УГКЦ у Києві встановлюють сонячні батареї
09 травня, 14:15
Суспільство Громада на Черкащині після приєднання до ПЦУ через суд отримала храм
09 травня, 10:01