Created with Sketch.

Росіяни викрали з церкви ПЦУ в Енергодарі старовинні ікони

10.11.2022, 16:45

Український Центр національного спротиву повідомив, що росіяни пограбували церкву ПЦУ в окупованому Енергодарі: вивезли сім православних ікон кінця XVIII – початку ХІХ століття.

Про це інформує Українська правда з посиланням на ЦНС.

"Росіяни заявили про запобігання "незаконній спробі" вивезення семи православних ікон, які були знайдені в Енергодарі в православній церкві України. Церковні цінності, яке належать релігійній громаді, окупанти нібито передали до Мелітопольського державного краєзнавчого музею. Йдеться про ікони кінця XVIII – початку ХІХ століття", - йдеьтся у повідомленні.

В ЦНС зауважили, що вивіз ікон "до музею", за фактом означає подальший їх вивіз до РФ.

Водночас росіяни активно грабують музейні фонди України. Уже були пограбовані музеї Криму, Донеччини, Херсонщини, Луганщини й ті ж музеї Мелітополя.

Читайте також
Суспільство Колаборанта та пропагандиста "русского міра" зі Скадовщини заочно засудили
10 листопада, 13:22
Суспільство У Києві судили священика, який закликав каятись у разі вбивства російського окупанта
10 листопада, 13:53
Суспільство У Києві судитимуть угруповання “магів” та “ворожок”, які виманювали гроші у родин загиблих військових
10 листопада, 15:48
Суспільство За куплений сан диякона для уникнення мобілізації мешканець Львівщини отримав вирок
10 листопада, 13:01