Росіяни розбомбили господарські будівлі при Свято-Касперівському храмі УПЦ МП у Херсоні.
Про це 3 січня повідомив настоятель церкви Іван Гордієнко на ФБ.
"Знову обстріляно господарські будівлі церкви. Пошкоджені вбиральня, літня трапезна та кухня. Постраждалих, на щастя, немає", - зазначив він.
"Це, мабуть, уже п’ятий обстріл саме по території храму. Вікон майже не залишилося, хоча стіни вціліли. Емоцій уже немає… Сльози були виплакані раніше", - додав священик.