• Головна
  • Новини
  • Російський православний канал «Союз» тепер дозволили транслювати в Україні...

Російський православний канал «Союз» тепер дозволили транслювати в Україні

30.03.2012, 10:40
Російський православний канал «Союз» тепер дозволили транслювати в Україні - фото 1
Крім православного телеканалу "Союз" на пострадянському просторі віщає також не менш відомий православний телеканал "Спас", що висвітлює діяльність Російської Православної Церкви і сприяє їй в питаннях катехизації.

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України дозволила ретрансляцію в країні православного телеканалу "Союз" (Росія), який працює під патронатом Московського Патріархату, повідомляє "Релігії в Україні".
 
Прийнято рішення про внесення телеканалу в перелік адаптованих програм, які відповідають вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території України не обмежується.
 
Цілодобове мовлення каналу здійснюється російською мовою. Крім того, телеканал може транслювати програми українського виробництва до 3:00 на добу з частковим озвучуванням українською мовою.
 
Православна телекомпанія «Союз» заснована Єкатеринбурзькою єпархії Російської Православної Церкви на базі власної телестудії і придбаного Першоуральського світського телеканалу. Сьогодні телекомпанія займає кілька поверхів у новому єпархіальному управлінні. В її єкатеринбурзькому штаті – близько 70 осіб.
 
Телеканал висвітлює діяльність багатьох єпархій РПЦ не тільки в Росії, але і розташованих на територіях деяких країн СНД.

У квітні 2010 року Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав телекомпанію «Союз» та оглянув нові приміщення та студії телеканалу, розміщені в побудованому єпархіальному управлінні.

Союз.jpg

Крім православного телеканалу "Союз" на пострадянському просторі віщає також не менш відомий православний телеканал "Спас", що висвітлює діяльність Російської Православної Церкви і сприяє їй в питаннях катехизації.
 
Нагадаємо, в минулому році московсько-донецький бізнесмен і меценат Віктор Нусенкіс після конфлікту з главою УПЦ Митрополитом Володимиром на помісному Соборі 8 липня застосував «репресивні» заходи проти проектів Київської митрополії на українському православному телеканалі "Глас", заборонивши висвітлювати діяльність митрополії та Предстоятеля УПЦ.