Розпочалася десятиденна XVI Міжнародна піша проща мігрантів та їх родин з Самбора до Зарваниці

07.08.2021, 14:14
Католики
Розпочалася десятиденна XVI Міжнародна піша проща мігрантів та їх родин з Самбора до Зарваниці - фото 1
XVI Міжнародна піша проща мігрантів та їх родин з Самбора до Зарваниці розпочалася з Літургії у храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Її очолив голова Пасторально-міграційного відділуУГКЦ владика Степан Сус.

Вже другий рік через карантинні обмеження 10-денне паломництво відбувається у форматі онлайн з богослужіннями у визначених храмах на шляху прощі.

«Проща – це час молитви, адже у цей період ми молимося більше, ніж звичайно. Тим самим очищаємо свої думки і маємо нагоду у молитві поставити Богові питання, які нас турбують, довірити Богові те, що є складним, попросити у Господа певних рішень, щоби Він показав нам правильний життєвий шлях.

Ми починаємо цю прощу біля стін Матері Божої Самбірської і за 10 днів завершимо її біля стін Зарваницької ікони. Ми просимо Богородицю, щоби вона нас супроводжувала. Цьогоріч ми не будемо йти реально. Але кожен день нашого онлайн-паломництва – це нагода провести час по-іншому, подумати над своїм життям, більше помолитися. Нехай ця Свята Літургія, ця молитва буде для нас виявом великого довір‘я до Бога. Віддайте себе під покров Матері Божої. В добру путь!» – звернувся до паломників владика Степан.

Розпочалася десятиденна XVI Міжнародна піша проща мігрантів та їх родин з Самбора до Зарваниці - фото 76826

 

Єпископ також передав всім учасникам прощі вітання від Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава, який «цей ранок думками і молитвами розпочинає паломництво разом з нами».