Created with Sketch.

РПЦ відреагувала на пісню в Ісаакіївському соборі Санкт-Петербурга про ядерний удар по США

02.03.2019, 12:13

У пісні співається про ядерний підводний човен, який готується завдати удару по Вашингтону

На тлі скандалу з хором, який заспівав в Ісаакіївському соборі пісню про ядерний удар по США, у Петербурзькій єпархії назвали її виконання "недоречним", інформує НВ.

Йдеться про композиції Про зарплату військовослужбовців, написану бардом Андрієм Козловським у 1980 році.

"На подводной лодочке с атомным моторчиком

Да с десятком бомбочек под сотню мегатонн

Пересек Атлантику и зову наводчика:

"Наводи, - говорю, - Петров, на город Вашингтон!"

Як зазначають користувачі соцмереж, у 80-х ця пісня сприймалася як сатира на радянську пропаганду, проте на тлі останніх ракетних погроз глави Кремля Володимира Путіна та в такому серйозному виконанні, вона більше не виглядає "жартівливою".

Читайте також
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29
Культура У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору
Сьогодні, 10:10
Міжконфесійне Храм у військовому госпіталі Одеси перейшов до ПЦУ
Сьогодні, 09:51