Created with Sketch.

РПЦ вже вдруге перенесла Архиєрейський Собор

19.04.2022, 15:02

Синод РПЦухвалив рішення про перенесення Архиєрейського Собору, запланованого на 26-29 травня, через складну міжнародну обстановку.

Про це повідомляється на сайті РПЦ.

«17 квітня 2022 року члени Священного Синоду Російської Православної Церкви у дистанційному форматі обговорили питання проведення Архиєрейського Собору... У зв'язку з тим, що міжнародна обстановка ускладнює прибуття до москви багатьох членів Архієрейського Собору, 17 квітня ц.р. члени Синоду ухвалили перенести терміни проведення Собору на осінній чи зимовий період 2022 року», - йдеться у повідомленні РПЦ.

Дату проведення Архиєрейського Собору розглянуто на літньому засіданні Синоду.

У попередньому соборі у 2017 році брали участь 377 архієреїв із 22 країн.

Архиєрейський Собор мав відбутис ще 15-18 листопада 2021 року, однак у жовтні його перенесли на травень 2022-го "у зв'язку із ковідом".

Читайте також
Православні Білий порошок, який знайшли у машині митрополита РПЦ Іларіона, виявився кокаїном
19 квітня, 10:02
Православні РПЦ відправила митрополита Іларіона Алфєєва у Бразилію
19 квітня, 09:41
Православні На Росії висвятили першого африканського семінариста РПЦ
19 квітня, 14:39
Православні Вадима Новинського нагородили синодальним орденом РПЦЗ МП: за вірну підтримку
19 квітня, 20:05