"СБУ поповнює обмінний фонд за рахунок священиків-колаборантів", - політолог

Батюшку УПЦ МП з Лисичанська Андрія Павленка, засудженого в Україні за сприяння російським окупантам, обміняли на одного з українських військовослужбовців - фото 1
Батюшку УПЦ МП з Лисичанська Андрія Павленка, засудженого в Україні за сприяння російським окупантам, обміняли на одного з українських військовослужбовців
Безпекові заходи СБУ щодо УПЦ МП дозволяють Україні поповнювати обмінний фонд та виявляти колаборантів.

Про це заявив політолог Олексій Голобуцький, передає Depo.ua.

"Церкви УПЦ МП часто стали розплідником навідників, шпигунів, агітаторів "русского мира". Їх треба виявляти, затримувати та засуджувати, обмінювати на наших, витягаючи своїх з полону. Саме законні дії СБУ дозволяють сьогодні і позбавлятись колаборантів, і поповнювати обмінний фонд", - підкреслює Голобуцький.

Експерт описує обмін затриманого СБУ священика-навідника. "На відео батюшка УПЦ МП, який зливав позиції української армії росіянам. Був вирахуваний і затриманий СБУ. Отримав вирок суду – 12 років. "Луганщина теперь земля русская, а украинская скверна не коснется нашей земли", - ділиться вологими нездійсненними мріями зрадник з УПЦ МП. Рекомендую це відео для перегляду всім, хто хоч на 1% сумнівається у правильності рейдів СБУ по храмах УПЦ МП", - відзначає Голобуцький.

"На тижні СБУ знову затримувало "любітєлєй зємлі русской" в рясах. Це значить, що скоро на черговому обміні вони опиняться в тісних обіймах пригожинських зеків. А ми зможемо повернути до рідних наших. І це найважливіше", - резюмує експерт.

Нагадаємо, представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов підтвердив, що Україна в рамках обміну 14 грудня передала російській стороні священика УПЦ МП.

"Кухар Путіна" Пригожин особисто забрав попа-колаборанта з пункту обміну на наших полонених.