Секретар Синоду єпископів УГКЦ Богдан Дзюрах відзначив  15-ліття архиєрейської хіротонії

16 лютого, 13:28
Католики
Секретар Синоду єпископів УГКЦ Богдан Дзюрах відзначив  15-ліття архиєрейської хіротонії - фото 1
15 лютого 2020 року владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, відзначив 15-ту річницю з дня прийняття архиєрейської хіротонії. З цієї нагоди його привітав владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ.

У вітальному листі, який поширив Департамент інформації УГКЦ, зокрема, сказано:

«Преосвященний Владико Богдане! Разом із Вами сьогодні весь клир Київської архиєпархії дякує Богу за ласку Вашого священства, увінчаного архиєрейством. Саме цього дня, 15 лютого 2006 року, у свято Стрітення Господа нашого Ісуса Христа, відбулася Ваша єпископська хіротонія. Своїм мотто ви тоді обрали слова «ЯКО БЛАГЬ ЄСИ».

Цим самим Ви дали свідчення, що лише в Господа можемо знайти повноту утвердження в радості та щасті... Сьогодні дякуємо Вам, Владико, за Вашу любов до Бога та Його Церкви. Дякуємо за Вашу жертву архиєрейського служіння, зокрема на теренах Київської архиєпархії..

Прийміть дар нашої молитви з Києва та Київщини, із Житомирщини та Вінниччини, Черкащини та Чернігівщини. Враз з усіма нашими семінаристами, монахами та монахинями, дияконами та священниками, разом з усіма вірними, які проживають на теренах Центрально-Східної України, возносимо до Господа молитви та многоліття!»