Created with Sketch.

Сестри Згромадження Пресвятої Родини УГКЦ обрали нову головну настоятельку

20.02.2022, 10:03

У Львові 19 лютого відбулась Виборча капітула Згромадження сестер Пресвятої Родини, на якій обрано новий уряд Згромадження. Головною настоятелькою стала с. Євфросинія Гойда.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

До нового уряду Згромадження сестри обрали також головних дорадниць. Серед них:

с. Наталія Мельник,
с. Домініка Борщик,
с. Йоанна Сторожук,
с. Вероніка Середницька.
Довідка

Згромадження сестер Пресвятої Родини є жіночим чернечим Згромадженням Української Греко-Католицької Церкви, метою якого є: практикувати життям євангельські ради, наслідуючи приклад Ісуса, Марії та Йосифа; у всьому шукати Божого вподобання, більшої слави Божої, досконалості та освячення сестер на основі Святого Писання, згідно з навчанням Церкви та Конституцією Згромадження.

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
20 лютого, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
20 лютого, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
20 лютого, 10:55