Севастопольські священики УПЦ МП "духовно окормляють" окупантів та "опрацьовують" молодь

Севастопольські священики УПЦ МП "духовно окормляють" окупантів та "опрацьовують" молодь - фото 1
"Невільний Крим" зробив чергову підбірку випадків проросійського виховання молоді в Криму та співпраці духовенства УПЦ МП з армією РФ. Тут наведені конкретні приклади того, як севастопольські священики УПЦ МП обробляють молодь на тему "Російська державність" і "патріотизм", та як "бойовий священик" УПЦ МП готує окупантів до "духовної боротьби з Заходом".

15 березня, у день вшанування в РПЦ «Державної» ікони Божої Матері, у Ксеніїнській недільній школі в окупованому Севастополі відбулася зустріч із молодими парафіянами храму УПЦ МП на честь Вознесіння Господнього на тему «Візантійський урок для російської державності». Такі зустрічі за благословенням настоятеля протоєрея Бориса Кравця на регулярній основі проводить клірик парафії єрей Олександр Найдьон по вівторках.

Севастопольські священики УПЦ МП 'духовно окормляють' окупантів та 'опрацьовують' молодь - фото 89730

19 березня у домовому храмі на честь святих рівноапостольних Мефодія та Кирила при «Севастопольському президентському кадетському училищі», яке є філією «Нахімовського військово-морського училища», відбулася літургія на спомин померлих, під час якої підносилися молитви за російських вояків, загиблих під час бойових дій в Україні: їх у тексті новини на сайті Севастопольського благочиння УПЦ МП було названо «нашими». Після літургії клірик храму єрей Аркадій Бояркін провів з вихованцями училища бесіди, присвячені Великому посту, їхній соціальній поведінці та «патріотизму».

Севастопольські священики УПЦ МП 'духовно окормляють' окупантів та 'опрацьовують' молодь - фото 89729

 

18 березня священик Севастопольського благочиння УПЦ МП протоєрей Сергій Поливцев, який також є "помічником командира Кримської військово-морської бази по роботі з віруючими військовослужбовцями", провів зустріч із моряками бригади кораблів охорони водного району Чорноморського флоту РФ, поспілкувавшись із ними про військову обстановку та перебіг збройної агресії РФ проти України, а також про "духовну боротьбу з колективним Заходом" та "про нашу Правду, в якій наша сила", принагідно відповівши на всі запитання моряків.

Додатково на сайті Севастопольського благочиння УПЦ МП було зазначено, що 18 березня є днем "возз'єднання Криму з Росією" та "святкування Кримської весни". Саме з цією датою Сергій Поливцев привітав моряків військового флоту держави-окупанта і розповів їм про історію цього "свята".

Раніше повідомлялося, що того ж дня цей клірик Севастопольського благочиння УПЦ МП, повернувшись із зони бойових дій, відвідав окупаційних вояків ЧФ, що перебували на лікуванні у філії 1472-го військово-морського клінічного шпиталі в окупованому Севастополі у бухті Омега після поранень, отриманих під час війни РФ проти України. Зазначалося, що військове духівництво благочиння організувало регулярні такі відвідини.