Ще одна релігійна громада на Летичівщині переходить до ПЦУ

Ще одна релігійна громада на Летичівщині переходить до ПЦУ - фото 1
Ще одне село Попівці на Хмельниччині вирішило змінити юрисдикцію і перейти з УПЦ МП до ПЦУ.

Вчора, 7 червня, у Летичівській громаді відбулися збори релігійної громади села Попівці Сусловецького старостату, на яких понад сто жителів села одностайно прийняли рішення про перехід місцевого Свято-Михайлівського храму з під порядкування УПЦ Московського Патріархату до помісної Православної Церкви України. Про це з посиланням на інформацію Летичівської селищної об'єднаної територіальної громади повідомляє видання Є.

Згідно з повідомленням, процес перереєстрації храму відбувався поступово. Вже розроблено та прийнято Статут і зареєстровано його зміст в новій редакції, внесені зміни в назву державного реєстру релігійної організації.

«Керовані патріотичним прагненням і національною самосвідомістю мати сільського духовного оберега, відвідувати свою рідну церкву, брати участь у богослужіннях українською мовою, жителі Попівець вирішили зробити рішучий крок і прийняли важливе рішення. Цього дня відбулася незабутня подія – перше богослужіння рідним словом у оновленому Свято-Михайлівському храмі, що належатиме ПЦУ», – йдеться у дописі на фейсбук-сторінці Летичівської селищної громади.

Як РІСУ вже повідомляла, 2 травня до складу Старокостянтинівського благочинного округу Хмельницької єпархії ПЦУ були прийняті парафії, які разом зі своїми настоятелями вийшли з підпорядкування Московського Патріархату. Серед них — Свято-Миколаївська парафія с. Попівці.