Created with Sketch.

Щедрувальники на Миколаївщині зібрали ₴100 тисяч на тепловізор для ЗСУ

17.01.2024, 12:10

Щедрувальники Бузької громади та прихожани на Миколаївщині зібрали на тепловізор для ЗСУ 100 тисяч гривень.

Про це йдеться на сторінці громади у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«Новорічно-різдвяні свята працівники культури Бузької сільської ради провели більш, ніж активно. На вулиці населених пунктів вийшли щедрувальники та колядники з благодійною місією – зібрати якомога більше коштів на допомогу Збройним силам України», - розповів волонтер Сергій Пилипенко.

За його словами, загалом творчі колективи зібрали 88 тисяч гривень, ще 12 тисяч гривень передали прихожани Свято-Преображенської церкви. Тож загалом мають 100 тисяч.

Всі зібрані кошти підуть на придбання тепловізора нашим захисникам. Саме цей прилад сьогодні є дуже необхідним для воїнів.

Для ЗСУ щедрували та колядували такі колективи як «Калібрі» (керівник Наталя Пацьорко), «Алегро» (Ганна Родченко), «Вишиванка» (Світлана Фанта), «Пролісок» (Ганна Нестеренко), «Барвінок» (Наталія Коваленко) тощо.

Читайте також
Культура Фахівці перевірили стан підземних вод для збереження Андріївської церкви
17 січня, 10:18
Культура У Софії Київській науковці продемонстрували зображення викрадених московитами скарбів святині
17 січня, 13:17
Культура Києво-Печерська лавра переходить на цифрові квитки
17 січня, 12:30
Культура На Гуцульщині з’явиться церква з інтер’єром у стилі Косівської кераміки
17 січня, 09:39