Created with Sketch.

Синод УПЦ КП призначив нового очільника Чернівецько-Кіцманській єпархії

14.12.2009, 10:34

У Патріаршій резиденції під головуванням Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета 13 грудня 2009 р відбулося засідання Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату.

КИЇВ — У Патріаршій резиденції під головуванням Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета 13 грудня 2009 р відбулося засідання Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату. Синод, серед іншого, розглянув стан справ у Чернівецько-Кіцманській єпархії УПЦ КП.

У зв’язку з тривалою важкою хворобою архиєпископа Чернівецького і Кіцманськогой Варлаама члени Синоду прийняли рішення звільнити його від управління цією єпархією та «почислити на спокій для лікування».

 Ухвалою Синоду єпископом Чернівецьким і Кіцманським призначено єромонаха Марка (Гринчевського), клірика Хмельницької єпархії. Його хіротонію звершать у Києві. Журнали Синоду публікує прес-центр Київської Патріархії.

Читайте також
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29
Культура У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору
Сьогодні, 10:10