Created with Sketch.

Синод УПЦ МП обрав трьох нових єпископів

12.05.2022, 15:05

12 травня 2022 року на засіданні Священного Синоду УПЦ МП обрали трьох нових єпископів.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Синод обрав вікарних архиєреїв для Чернівецько-Буковинської, Херсонської та Шепетівської єпархій УПЦ МП.

Архимандрит Клеопа (Мігаєсі) обраний єпископом Новоселицьким, вікарієм Чернівецько-Буковинської єпархії.

Єпископом Скадовським, вікарієм Херсонської єпархії обрано архімандрита Веніаміна (Величка).

Архимандрит Феодосій (Мінтенко) обраний єпископом Городищенським, вікарієм Шепетівської єпархії.

Час та місце архиєрейських хіротоній визначить Предстоятель УПЦ МП Онуфрій.

Крім того, згідно з поданим проханням та на підставі відповідних церковних канонів священного сану позбавлений заборонений у священнослужінні клірик Білоцерківської єпархії протоєрей Петро Патрєв.

Читайте також
Православні УПЦ МП оскаржила рішення Київської облради щодо діяльності Церкви – адвокат
12 травня, 12:22
Православні "Зі 140 ченців УПЦ МП рятувати святиню під час пожежі вийшло тільки п’ятеро", - намісник лаври
12 травня, 12:51
Православні На Буковині поліція оштрафувала організатора хресного ходу УПЦ МП
12 травня, 12:19
Православні УПЦ МП на Тернопільщині не повертає державі монастир
12 травня, 09:59