Created with Sketch.

Синод УПЦ МП вніс до Диптиху ім’я Предстоятеля Македонської Православної Церкви

23.11.2022, 14:07

5 червня 2022 року Патріарх Сербський Порфирій надав Томос про автокефалію Македонській Православній Церкві. Синод Української Православної Церкви МП вирішив внести до Диптиху Предстоятелів Помісних Православних Церков ім’я Предстоятеля Македонської Православної Церкви.

За повідомленням Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП, відтепер ім’я Архиєпископа Охридського і Македонського Стефана буде поминатись Предстоятелем УПЦ МП Митрополитом Онуфрієм за кожним богослужінням.

Читайте також
Православні УПЦ МП оскаржила рішення Київської облради щодо діяльності Церкви – адвокат
23 листопада, 12:22
Православні "Зі 140 ченців УПЦ МП рятувати святиню під час пожежі вийшло тільки п’ятеро", - намісник лаври
23 листопада, 12:51
Православні На Буковині поліція оштрафувала організатора хресного ходу УПЦ МП
23 листопада, 12:19
Православні УПЦ МП на Тернопільщині не повертає державі монастир
23 листопада, 09:59