Created with Sketch.

Синод УПЦ МП знову вивів за штат єпископа Антонія (Боровика)

03.04.2019, 15:03

Священний Синод УПЦ МП, який сьогодні відбувся у Києво-Печерській лаврі, звільнив з посади вікарія Хустської єпархії та вивів за штат єпископа Антонія (Боровика). На його місце учасники Синоду призначили клірика Хустської єпархії архимандрита Симеона (Голубку).

Священний Синод УПЦ МП, який сьогодні відбувся у Києво-Печерській лаврі, звільнив з посади вікарія Хустської єпархії та вивів за штат єпископа Антонія (Боровика). На його місце учасники Синоду призначили клірика Хустської єпархії архимандрита Симеона (Голубку).

Про це повідомляє сайт Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

До останнього часу архимандрит Симеон був настоятелем Симеонівського чоловічого монастиря у місті Виноградів.

Єпископа Антонія (Боровика) хіротонізували у травні 2008 року. 11 листопада 2008 року його перевели на Олександрійську кафедру, з титулом Олександрійський і Світловодський.

20 грудня 2012 року Синод звільнив єпископа Антонія від управління єпархією та почислив його на спокій.

Постійним місцем перебування йому визначили Свято-Успенську Почаївську Лавру. Однак 16 вересня 2014 року владику Антонія відновили у служіні і призначили єпископом Угольським, вікарієм Хустської єпархії.

Читайте також
Культура У Софії Київській встановили сейсмодатчики для фіксації вибухів і прольотів ракет
Сьогодні, 12:01
Суспільство У храмі Одеси, який перейшов до ПЦУ, виявили ікони російських царів та символи «русского мира»
Сьогодні, 11:28
Світові Ватикан: Миряни не можуть виголошувати проповідь під час Служби Божої
Сьогодні, 10:58
Світові У Москві заарештували колишнього муфтія Карелії
Сьогодні, 10:29