Created with Sketch.

Синод єпископів УГКЦ заснував церковну нагороду для ревних священиків

15.07.2024, 15:36
Синод єпископів УГКЦ

Синод єпископів УГКЦ, який відбувся у Зарваниці 2–12 липня, заснував нагороду для священнослужителів - Орден блаженного священномученика Омеляна Ковча та затвердив відповідний Статут.

Про це йдеться у Комунікаті Синоду.

Відповідно до статутних положень, Орден встановлюється «для нагородження священнослужителів УГКЦ за видатні заслуги у священничому служінні, за непересічну душпастирську ревність, за активну позицію у справі поширення християнських цінностей у суспільстві, за здобутки в євангелізаційній і місійній діяльності Церкви, за самопожертву в благодійництві, за успіхи в екуменічному та міжрелігійному діалозі, а також за інші важливі здобутки, якими нагороджений причинився до успішного здійснення місії Церкви в сучасному світі».

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Сьогодні, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
Вчора, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
Вчора, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
15 липня, 10:55