• Головна
  • Новини
  • Скандальновідомого одеського єромонаха УПЦ (МП) відправили душпастирювати в Росію...

Скандальновідомого одеського єромонаха УПЦ (МП) відправили душпастирювати в Росію

28.12.2015, 11:23
Скандальновідомого одеського єромонаха УПЦ (МП) відправили душпастирювати в Росію - фото 1
24-річний одеський єромонах УПЦ (МП) Силуан (Шевченко), який став відомий після сепаратистсько-сексуального скандалу у сауні, виїхав у Росію і став настоятелем храму Різдва Христового в станиці Ніжнекундрюченская Ростовської області.

pi9790.jpg-fff.jpg24-річний одеський єромонах УПЦ (МП) Силуан (Шевченко), який став відомий після сепаратистсько-сексуального скандалу у сауні, виїхав у Росію і став настоятелем храму Різдва Христового в станиці Ніжнекундрюченская Ростовської області.

Про це розповів блогер і диякон Андрій Кураєв, інформує Думская.

Як повідомляє диякон, успішний у навчанні та службі єромонах, якому пророкували світле церковне майбутнє, змушений був податися в Росію подалі від місця навчання і батьківщини — хлопець народився в Молдові, а навчався в Одеській та Київській духовних семінаріях.

У березні 2014 року митрополит Агафангел постриг його у чернецтво з ім'ям Силуан, а в серпні монах отримав сан єромонаха.

Нагадаємо, в 2015 році співробітники СБУ накрили сепаратистську секс-вечірку в сауні за участю священнослужителів, слухачів семінарії, працівників єпархії - на день народження одному з учасників подарували торт з написом «ДНР».

pictu.jpg-fff.jpgСеред запрошених був і єромонах Силуан. Його, загорнутого в один рушник, можна побачити на 5-ій хвилині скандального відео, знятого на сепаратистської вечірці.

Нікого в підсумку не покарали, обмежившись попередженням. Однак ченця Силуана інцидент змусив тікати за кордон.

Сам дияк. Кураєв, судячи з усього, досить іронічно ставиться до призначення Силуана на нинішній високий церковний пост:

«Спочатку Волгодонська єпархія соромилася такого придбання. У повідомленнях про служби його ім'я не згадувалося при перерахуванні тих, хто співслужили».

сем.jpg-ggg.jpgКрім того, дияк. Андрій Кураєв наводить картинку з цитатою з «псевдонімного» аккаунта Силуана в ВК, яке не зовсім співпадає з християнським смиренням і любов'ю до ближнього.

Зазначимо, це не перший одеський священнослужитель з проросійськими поглядами, який подався в пошуках щастя в РФ. Так, минулого року колишній священик УПЦ (Московського Патріархату) та секретар Одеської єпархії протоєрей Андрій Новіков став настоятелем Троїцького храму на Воробйових горах в Москві і вже в цій якості продовжує боротьбу з київською «хунтою».

На одній із фотографій Новиков «засвітився» з відомим православним діячем прокремлівського толку Кирилом Фроловим і лідером «Нічні вовки» Олександром Залдостановим на прізвисько Хірург.