Служителі церков ХВЄ Києва доставили на Луганщину мобільні будинки для постраждалих від пожеж

Служителі церков ХВЄ Києва доставили на Луганщину мобільні будинки для постраждалих від пожеж - фото 1
Служителі церков ХВЄ Києва на прохання оновірців з Сєвєродонецька доставили гуманітарний вантаж для постраждалих від пожеж сіл Луганщини.

Про це повідомляє сайт УЦХВЄ.

«На трьох великих вантажівках ми розмістили шість вагончиків-битовок, а на інших автомобілях додатковий гуманітарний вантаж», – розповідає керівник експедиції, директор Департаменту соціального служіння УЦХВЄ В’ячеслав Когут.

За його словами, крім власне будиночків, постраждалим доставили харчові продукти, дитячі велосипеди, а також матраци, посуд та інші речі першої потреби.

«Особливу подяку хочу висловити нашій київській церкві «Альфа» та усім небайдужим людям (дехто відгукнувся через соцмережі). Люди жертвували немалі кошти, відриваючи від своїх родин, щоб придбати тимчасове житло для постраждалих та оплатити доставку вантажу (за приблизними підрахунками допомога обійшлася близько 240 тис. гривень). Велика подяка забудовникам Київщини», – говорить В’ячеслав Когут.

До ініціативи соцдепартаменту приєдналися пастори місцевих громад УЦХВЄ Олександр Руденко (м. Сєвєродонецьк) та Микола Наумов (м. Лисичанськ), брати-випускники київських центрів реабілітації, які зараз служать у церквах на Луганщині, служителі однієї з харизматичних церков м. Словянська, служитель баптистської церкви з Київщини та інші.

«Не передати словами ті емоції, які викликав наш приїзд. Люди були безмірно вдячні, і в цій допомозі бачили руку Божу, бо підтримка прийшла у той момент, коли в них уже руки опустились. Багатьом постраждалим було за 70. Одна бабуся з сином кілька днів прожила в будці собаки, бо все інше згоріло.

Коли ми розвантажували ці вагончики, люди плакали від радості і щиро славили Бога. Згадалися слова із Біблії «Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі» (Матвія 5:16)».

Як розповів В’ячеслав, в одному з сіл, де розвантажували вже останні вагончики (це за кілька кілометрів від лінії розмежування) вантажівки застрягли у піску і на допомогу християнам прийшли військові. Бог послав їх з потужною технікою, а потім зберіг і в дорозі додому. За словами В’ячеслава, багато людей, які побачили інформацію про цю справу, відкрили серця для того, щоб жертвувати для придбання ще таких же будиночків для тимчасового проживання.

Коли люди відбудують власні житла (як відомо, за два тижні пожеж постраждало близько 400 обійсть) вагончики будуть передані на баланс місцевих церков братерства, і, дасть Бог ще не раз прослужать потребуючим та для місіонерських проектів на Луганщині.

Гаслом своєї гуманітарної експедиції організатори обрали: «Робімо добро разом – це можливо».

Теги: #УЦХВЄ