Created with Sketch.

Смутком і печаллю наповнилось моє серце, - Предстоятель УПЦ МП висловив співчуття співробітникам та пацієнтам "Охматдиту"

08.07.2024, 18:09

Смутком і печаллю наповнилось моє серце від жахливої звістки про руйнування внаслідок ворожого обстрілу національної дитячої лікарні «Охмадит», поранення пацієнтів, дітей, батьків, співробітників та загибель 2 працівників.

Про це йдеться у листі-співчутті Предстоятеля УПЦ МП Онуфрія директору, співробітникам та пацієнтам лікарні «Охматдит».

"Життя — це Божий дар, на який ніхто не має права посягати. Українська Православна Церква молиться про найскоріше одужання наших дітей, укріплення батьків та закликає своїх вірних до сугубої молитви за всіх постраждалих.

Поділяючи зі всіма рідними і близькими гіркоту втрати загиблих, підносимо молитви до Всемилостивого Бога, щоб Він прийняв душі новопреставлених у Свої небесні обителі, а Вам, Володимире Аполлінарійовичу, лікарям, персоналу і всім постраждалим унаслідок трагедії, що сталася сьогодні, терпіння, мужності і сил для подолання наслідків лиха та найскорішого відновлення діяльності лікарні".

Читайте також
Суспільство Роками дорогоцінна земля у Києві передавалася УПЦ МП за символічну плату, - ЗМІ
Вчора, 14:14
Суспільство Адвокати УПЦ МП хочуть через суд ліквідувати ДЕСС
08 липня, 14:53
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
08 липня, 15:17
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
08 липня, 13:27