• Головна
  • Новини
  • Сьогодні в Криму розпочинається найбільший в Європі фестиваль кришнаїтів...

Сьогодні в Криму розпочинається найбільший в Європі фестиваль кришнаїтів

17.09.2012, 13:12
Сьогодні в Криму розпочинається найбільший в Європі фестиваль кришнаїтів - фото 1
Як стверджують організатори події, з кожним роком «Бхакти-Сангама» допомагає відкривати учасникам фестивалю нові двері в процесі самоусвідомлення.

Кришнаїти.jpgМіжнародний духовний фестиваль «Бхакти-Сангама» відбудеться з 17 по 21 вересня в кримському селищі Заозерне, на території ДМЦ «Чайка». Організатори фестивалю позиціонують його як "Найбільший духовний фестиваль в Європі, а по своїй унікальності – у світі!", повідомляє "Релігія в Україні".

За словами учасників фестивалю минулих років, «Бхакти-Сангама» славиться своєю особливою атмосферою любові і самовіддачі, "яка розплавляє серця відданих, наповнюючи їх гарячим бажанням більше віддатися Крішни і продовжувати здійснювати своє служіння натхненно, безперервно і безкорисливо протягом всього наступного року".

Захід включає проповіді і лекції, семінари, спільні молитви, служіння для лікарів, дитячу програму. Гостями фестивалю стануть відомі вчителі і проповідники з "божественним голосом і Нектарними лекціями". Основний склад учасників заходу – молодь, яка збирається на фестиваль тисячами.

Як стверджують організатори події, з кожним роком «Бхакти-Сангама» допомагає відкривати учасникам фестивалю нові двері в процесі самоусвідомлення.