• Головна
  • Новини
  • Спеціальна комісія в УПЦ почала розглядати пропозиції щодо вдосконалення Статуту про управління цією Церквою...

Спеціальна комісія в УПЦ почала розглядати пропозиції щодо вдосконалення Статуту про управління цією Церквою

09.06.2012, 20:30
Спеціальна комісія в УПЦ почала розглядати пропозиції щодо вдосконалення Статуту про управління цією Церквою - фото 1
З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, під головуванням митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона в Успенській Києво-Печерській Лаврі 8 червня відбулося засідання Комісії по підготовці змін та доповнень до Статуту про управління Української Православної Церкви (редакції 2007 року).

Статутна_комісія_УПЦ.JPGЗ благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, під головуванням митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона в Успенській Києво-Печерській Лаврі 8 червня відбулося засідання Комісії по підготовці змін та доповнень до Статуту про управління Української Православної Церкви (редакції 2007 року).

За повідомленням офіційного сайту УПЦ, комісія почала розглядати пропозиції щодо вдосконалення Статуту Української Православної Церкви. 
 
Довідка: Комісія по підготовці змін та доповнень до Статуту про управління Української Православної Церкви (редакції 2007 року) створена згідно рішення Собору єпископів УПЦ 8 липня 2011 року. Персональний склад Комісії затверджено рішенням Священного Синоду УПЦ від 26 січня 2012 року (журнал № 5).