Стали відомі нові подробиці викрадення людини з синагоги в Києві

Андрій Крищенко, який є начальником поліції Києва, розповів в інтерв'ю для сайту Оbozrevatel про нові подробиці викрадення бізнесмена з синагоги Бродського в Києві.

Виявилося, що між потерпілим і замовником викрадення були незавершені фінансові справи, які замовник хотів вирішити шляхом викрадення, повідомляє Jewishnews.

Стали відомі нові подробиці викрадення людини з синагоги в Києві - фото 58009

 

Він найняв людину, яка стала організатором: знайшов виконавців, машини, вибрав місця для утримання викраденого.

Викрадення сталося 21 серпня, про нього повідомила дружина постраждалого тільки вранці наступного дня. Так як дружина не знала, з ким зустрічатиметься її чоловік, поліцейські почали розслідування з вивчення камер спостереження.

Виявилося, що єврейського бізнесмена заманив в машину його знайомий, який був в групі викрадачів. Спочатку його тримали в іншій будівлі на другому поверсі.

Ноги у бізнесмена були зламані через те, що він вистрибнув з другого поверху при спробі втекти. Андрій Крищенко розповів, що хтось із викрадачів професійно наклав йому гіпс. Це не допомогло: ноги були в дуже важкому стані.

Після цього бізнесмена відвезли в Фастівський район Київської області.


Хутір за селом, а далі - ліс. В одному з покинутих будинків і ховали чоловіка. У одного з викрадачів там жила бабуся, він добре знав ті місця. Розумів, що там зручно: місце глухе.

Бізнесмена тримали в підвалі. Його змушували справляти нужду і приймати їжу в одному і тому ж приміщенні. Виконавці били його, а під час спроби втекти - стріляли.

Під час операції зі звільнення поліцейські розуміли, що у них є тільки один шанс, тому вони повинні були переконатися, що викрадений перебуває саме там.

Поліцейські також затримали замовника злочину. Зараз триває слідство, тому всі подробиці викрадення поки досі тримають в таємниці.

Також пізніше виявилося, що замовник не отримав від бізнесмена ні грошей, ні цінностей, ні активів.