Стартувала нова версія порталу телеканалу "Надія"

26.01.2011, 13:45
Стартувала нова версія порталу телеканалу "Надія" - фото 1
Нова версія сайту телеканалу «Надія» («Надія-Україна») стартувала 31 грудня 2010 року.

mail.jpgНова версія сайту телеканалу «Надія» («Надія-Україна») стартувала 31 грудня 2010 року.

У числі нових функцій порталу передбачені автоматизована система оновлення змісту сайту, можливість переглядати і завантажувати відео в 2х видах якості, коментувати всі відеоматеріали, анонси і пости. Чергова нова функція, це телепрограма з відображенням у реальному часі тієї передачі, яку можна переглянути на супутниковому каналі «Hope Channel Europe» чи через «Онлайн TV» на стартовій сторінці www.hopechannel.info. З'явилися нові програми, такі як «Вихід поруч» – фільми про дивовижні життєві історії, або «Життя надії», в якій можна дізнатися про життя і плани телеканалу.

Найближчим часом будуть доступними ще багато нових функцій, які зараз перебувають у стадії розробки або тестування. За словами творців нового сайту, ведеться активна робота над відкриттям нового порталу християнських ресурсів «Твій канал надії» – www.yourhope.tv, основною функцією якого буде надання можливості публікувати свої відео різним виробникам і студіям. Велика увага приділяється також створенню функції інтерактивних телеканалів.

Український християнський телеканал "Надія" ("Надія-Україна") – представник міжнародної телемережі "HOPE CHANNEL" в Україні. Перший вихід в ефір – серпень 2008 року. Глядацька аудиторія – люди різного віку, які обирають для себе і своєї сім'ї позитивне телебачення. Сьогодні телеканал "Надія" ("Надія-Україна") пропонує до 15 регулярних програм. Особлива увага приділяється дитячим, молодіжним, духовно-просвітницьким і соціальним тематикам. Програми можна дивитися як через супутник (Hotbird, 13 ° E), на регіональних та місцевих телеканалах, так і на сайті www.hopechannel.info.