Стартував прийом заявок на участь у VI Міжнародному кінофестивалі «Світло»

11.02.2022, 08:50
Культура
Стартував прийом заявок на участь у VI Міжнародному кінофестивалі «Світло» - фото 1
Відкрито прийом заявок на участь у VI Кінофестивалі «Світло», який цього року відбудеться 9 -12 червня в історичному центрі столиці, на Співочому полі.

Про це повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт організаторів заходу.

Кінофестиваль «Світло» заснований Спілкою християнських письменників України як платформа для популяризації в Україні та за її межами світлих, надихаючих фільмів. Він об'єднує талановитих творчих людей, які створюють цікавий та якісний кінопродукт на теми, що стосуються кожного - взаємовідносини в сім’ї та суспільстві, моральні якості людини.

Учасники кінофестивалю - студії, телеканали, незалежні творці не тільки з України, але і з США, Італії, Іспанії, Аргентини, Швейцарії, Німеччини, Ізраїлю, Норвегії, Румунії та інших країн.

Основною метою фестивалю організатори вбачають розвиток українського кінематографу, поліпшення духовного та морального стану суспільства, надання можливості кожному в Україні дивитися добрі і надихаючі фільми.

Кінофестиваль дав старт проєкту «Світле кіно мандрує країною». Завдяки ньому фільми-учасники протягом року демонструються на різних майданчиках України. У 2017 році кінофестиваль “Світло” посів перше місце у відборі успішних практик реалізації громадських ініціатив та був нагороджений почесною грамотою Київського міського голови. У 2021 році він увійшов у «ТОП-100» кращих міських проектів.

Для того, щоб подати заявку на участь у кінофестивалі, необхідно заповнити анкету на офіційному сайті: www.kinofest-svet.com.ua.

Стартував прийом заявок на участь у VI Міжнародному кінофестивалі «Світло» - фото 86967