Стартував XVIII Міжнародний православний кінофестиваль "Покров" з фільмом про Усика і Ломаченка

Цьогоріч XVIII Міжнародний православний кінофестиваль "Покров"  відбувається 12-21 листопада. Через карантинні обмеження вперше за 17 років фестиваль "Покров" проводять в онлайн-режимі.

 

Стартував XVIII Міжнародний православний кінофестиваль 'Покров' з фільмом про Усика і Ломаченка - фото 61676

 

Тема фестивалю "Не бійся, тільки віруй". В основному конкурсі фестивалю беруть участь 68 фільмів з семи країн: України, Росії, Ізраїлю, Франції, Білорусі, Вірменії та Сербії. Про це пише "Апостроф".

Протягом дев'яти днів всі фільми будуть на сайті кінофестивалю. Для вільного перегляду вони будуть активні з 13 по 21 листопада.

За словами організаторів, фільмом відкриття фестивалю стане документальний фільм режисера ченця Іларіона (Моїсеєва) "Здрастуй, брат! Христос воскрес!", який розповідає про боксерів Василя Ломаченка та Олександра Усика.

Фестиваль відбувається з благословення Предстоятеля УПЦ Митрополита Онуфрія.
Міжнародний фестиваль православного кіно "Покров" започаткували з благословення Митрополита Володимира (Сабожана) і вперше провели в жовтні 2003 року.

Метою щорічного фестивалю, приуроченого до свята Покрови Пресвятої Богородиці, є популяризація фільмів християнського змісту. Конкурс проводять у чотирьох номінаціях: "Документальне кіно", "Повнометражне ігрове кіно"," Короткометражне ігрове кіно" та "Анімаційне кіно".