Суд у Чернігові відпустив під домашній арешт служителів реабілітаційного центру

Суд у Чернігові відпустив під домашній арешт служителів реабілітаційного центру - фото 1
У Чернігові 6 жовтня відбулося судове засідання  у справі служителів реабілітаційного центру у результаті якого священослужителям було змінено запобіжні заходи й відпущено по домах.

Про це повідомляє slovoproslovo.info.

“Перший, достатньо жорсткий раунд переговорів – завершився тактичною перемогою… Хлопці, звинувачені лжесвідками, поїхали з СІЗО додому, до своїх рідних… Жахливо втомився… Нерви на межі… Відбій…” – написав у фейсбуці Геннадій Мохненко.

З 4 підозрюваних взято підписку про невиїзд, двох взято під домашній арешт протягом 60 днів. Наступне судове засідання відбудеться 5 листопада.

Ще з самого ранку приміщення суду було заблоковано правоохоронцями. По периметру було повно поліції, у приміщені знаходилися спецпризначенці у повному бойовому споряджені. Виглядало так, що вони підготувалися і чекали обурення людей, і зробили усе, щоб більшість не потрапили на засідання суду.

Потрапити в залу суду не змогли усі бажаючі, через карантинні обмеження. В приміщення потрапили журналісти та учасники процесу.

Домагатися зміни запобіжного заходу і скасування звинувачень прийшло багато людей. Через обмеження їм не дали потрапити на засідання, тому вони протягом дня знаходилися під будівлею суду. Вимагаючи справедливості й дотримання законності.

Нагадаємо, 18 травня в Чернігові поліція ліквідувала діяльність реабілітаційного центру та арештувала пастора і його п'ятьох помічників. Їх звинуватили у незаконному позбавленні волі, вчиненим організованою групою осіб.

1 жовтня у Деснянському судовому окрузі Чернігова відбулося судове засідання над ними.
Засідання було відкрите. Перед зустріччю Геннадій Мохненко пообіцяв, що якщо братів визнають винними або засідання перенесуть на інший день, то він скличе реабілітантів та волонтерів з усієї країни та зробить масову акцію протесту з перекриттям доріг.

Суддя заслухав показання всіх свідків, що були викликані до суду та вирішив перенести слухання на 6 жовтня через брак доказів.

Геннадій Мохненко у фейсбуці повідомив про плани протестних акцій біля прокуратури і суду.