Суд в Петербурзі заборонив мобільний додаток Свідків Єгови "JW Library"

01 квітня, 11:08
Світові
Суд в Петербурзі заборонив мобільний додаток Свідків Єгови "JW Library" - фото 1
Жовтневий районний суд Петербурга визнав 31 березня екстремістським і заборонив до поширення на території Росії мобільний додаток "JW Library" міжнародної релігійної організації Свідки Єгови.

Про це повідомляє Портал «Credo.Press».

Рішення суду буде направлено в Роскомнадзор, на його підставі додаток заблокують.

Як повідомлялося раніше, прокуратура Петербурга в жовтні 2020 року звернулася до суду з позовом про заборону "JW Library" до поширення в РФ. Обгрунтовуючи свої позовні вимоги, наглядове відомство вказало, що через цей додаток, який функціонує в сервісах "Google Play" і "App Store", "масово поширюються екстремістські друковані видання".

"JW Library" - офіційний додаток, розроблений Свідками Єгови. У ньому містяться різні переклади Біблії, а також книги і брошури для її вивчення. Розробником програми є релігійна організація Свідки Єгови, авторські права належать НКО "Суспільство сторожової вежі, Біблії і трактатів Пенсільванії", а провайдером - НКО "Суспільство сторожової вежі і трактатів Нью-Йорка". Прокуратура зазначає, що названі організації розташовані за межами Росії, більше 40 виданих ними інформаційних матеріалів, які поширюються в РФ, визнані екстремістськими.

Верховний суд Росії в квітні 2017 року визнав всі 396 російських організацій Свідків Єгови екстремістськими і заборонив їх.