Created with Sketch.

Суд відклав розгляд справи щодо храму-самобуду УПЦ МП біля Десятинки

21.02.2019, 13:22

Окружний адміністративний суд Києва відклав засідання у справі про скасування реєстрації права власності на дзвіницю УПЦ МП на території Національного музею історії України.

Окружний адміністративний суд Києва відклав засідання у справі про скасування реєстрації права власності на дзвіницю УПЦ МП на території Національного музею історії України.

Як повідомляє LB.ua, засідання було призначено на 21 лютого, але суддя Євген Аблов захворів, тому розгляд позову перенесли. Попередньо його призначено на 10:00 26 березня.

Нагадаємо, будівлю, яка належить УПЦ МП, біля фундаменту Десятинної церкви в Києві звели в 2005 році. Незважаючи на відсутність дозвільних документів, каплиця більш ніж 10 років працює на території історичної пам'ятки.

У 2018 році профільна комісія Київради підтримала петицію про демонтаж каплиці як незаконної "малої архітектурної форми".

Намісник каплиці єпископ Гедеон (Харон) виявився громадянином Росії і з цієї причини був позбавлений українського громадянства.

Читайте також
Україна і світ Члени ВРЦіРО запевнили Єврокомісарку Марту Кос, що Церкви і релігійні організації України підтримують вступ до ЄС
Сьогодні, 08:49
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07