• Головна
  • Новини
  • Світова влада і гей-паради. Патріарх Кирил назвав причину війни на Донбасі...

Світова влада і гей-паради. Патріарх Кирил назвав причину війни на Донбасі

06 березня, 18:33
Світова влада і гей-паради. Патріарх Кирил назвав причину війни на Донбасі - фото 1
На Прощену неділю Патріарх РПЦ Кирил у своїй проповіді згадав, що на Донбасі восьмий рік ллється кров і назвав причину цього кровопролиття.

Текст його проповіді поширив сайт РПЦ.

"Вісім років не припиняються спроби знищити те, що існує на Донбасі. А на Донбасі існує неприйняття, принципове неприйняття так званих цінностей, які сьогодні пропонують ті, хто претендує на світову владу", - зазначив він.

За його словами, ця "світова влада" вже підготувала тест на лояльність - перепустку у світ надмірного споживання.

"А знаєте, що то за тест? Тест дуже простий і водночас жахливий – це гей-парад. Вимоги до багатьох провести гей-парад і є тестом на лояльність до наймогутнішого світу; і ми знаємо, що якщо люди або країни відкидають ці вимоги, то вони не входять у той світ, вони стають для нього чужими", - підсумував очільник РПЦ.

"Якщо людство визнає, що гріх не є порушенням Божого закону, якщо людство погодиться з тим, що гріх — це один із варіантів людської поведінки, то на цьому закінчиться людська цивілізація. А гей-паради і покликані продемонструвати, що гріх - це одна з варіацій людської поведінки. Ось чому для того, щоб увійти до клубу тих країн, необхідно обов'язково провести гей-парад. Чи не зробити політичну заяву «ми з вами», не підписати якісь угоди, а провести гей-парад. І ми знаємо, як люди опираються цим вимогам і як цей опір пригнічується силою. Отже, йдеться про те, щоб силою нав'язати гріх, що засуджується Божим законом, а отже, силою нав'язати людям заперечення Бога та Його правди", - заявив він.

Проповідь Патріарха РПЦ не пройшла непомічено. Протодиякон Андрій Кураєв назвав її найганебнішою та прикладом найнижчої маніпуляції.

"У ці хвилини Патріарх Кирил промовляє найганебнішу зі своїх проповідей
Вона увійде в історію як приклад найнижчої маніпуляції.
Коротко: ЗС РФ в Україні боряться з п*расами. І пробачати тут було б недоречно...", - написав Кураєв у себе на Фейсбуці.