Created with Sketch.

Свободівці протестують проти приїзду Патріарха Кирила

26.07.2012, 12:22

Незважаючи на заборону суду, активісти ВО "Свобода" проводять акцію біля будівлі адміністрації Президента на знак протесту проти приїзду в Україну Патріарха Кирила.

Незважаючи на заборону суду, активісти ВО "Свобода" проводять акцію біля будівлі адміністрації Президента на знак протесту проти приїзду в Україну Патріарха Кирила.

Про це повідомляє Українська правда.

Станом на 11 годину близько 30 свободівців перебували біля огорожі, яка відділяє підхід до адміністрації президента з боку вулиці Банкової.

Вони тримають партійні прапори, кілька транспарантів, на яких написані гасла: "Геть московських окупантів", "За єдину Помісну Православну Церкву з центром у Києві", "Геть московського попа-колонізатора".

Як відомо, Патріарх Кирил відвідає Київ 26-28 липня для участі в урочистих заходах з нагоди святкування Дня Хрещення Русі й 20-річчя предстоятельського служіння Митрополита Української Православної Церкви (Московського Патріархату) Володимира.

Читайте також
Православні У Львові тривають онлайн-зустрічі із вивчення Біблії
Сьогодні, 12:20
Культура Києво-Печерська лавра відкрила Дальні печери для паломників і відвідувачів
Сьогодні, 11:49
Україна і світ ДЕСС та Європейська Комісія обговорили застосування законодавства у сфері діяльності релігійних організацій
Сьогодні, 11:19
Католики Оприлюднено Постанови Синоду єпископів УГКЦ 2026 року
Сьогодні, 10:55