Created with Sketch.

Священик-колаборант з благословення архиєрея УПЦ МП втік з України

25.10.2023, 09:45

Клірик Бориспільської єпархії УПЦ МП священик Євгеній Фєдін, що служив у с. Катюжанка, три місяці тому втік до Росії.

Про це повідомляє Тг-канал Монолог здесь.

Під час російської окупації Київщини він співпрацював з окупантами, котрі базувались на території місцевої церкви УПЦ МП, де настоятелем є відомий "старець" о. Олександр Бонар, який нібито лікує від залежностей.

"Ми прикинулись небайдужими ватанами і поговорили з втікачем. З переписки ясно впливає, що на втечу його благословив сам митрополит Антоній (Паканич)! Він же дав йому хорошу характеристику, але не дав відпускної грамоти. Тобто о. Євгеній Фєдін далі числиться кліриком єпархії Паканича, хоча сам перебуває в окупованому Криму", - повідомляє редакція телеграм-каналу "Монолог.здесь".

Ось як сам священик-втікач описав свої мотиви та процес втечі з України.

 

Читайте також
Суспільство Колаборанта та пропагандиста "русского міра" зі Скадовщини заочно засудили
25 жовтня, 13:22
Суспільство У Києві судили священика, який закликав каятись у разі вбивства російського окупанта
25 жовтня, 13:53
Суспільство У Києві судитимуть угруповання “магів” та “ворожок”, які виманювали гроші у родин загиблих військових
25 жовтня, 15:48
Суспільство За куплений сан диякона для уникнення мобілізації мешканець Львівщини отримав вирок
25 жовтня, 13:01