Священик РПЦ після війни в Україні покинув Церкву та став чиновником
03 червня, 12:41
Суспільство
Ще один представник РПЦ замість служіння Богові пішов на війну проти України. Після поранень до Церкви не повернувся і став чиновником.
Про це повідомляють Християни проти війни.
Олексій Новосьолов 30 років прослужив у Курганській області священиком, а у 2023 році, після того, як йому поставили важкий діагноз, добровольцем пішов вбивати українців як рядовий. Воював у Сєвєродонецьку, під Кремінною, у Бахмуті, де його поранили від міномета. Друге поранення отримав у 2025-му, коли FPV-дрон ударив його машину в передмісті Часового Яру.
Повернувся додому з медаллю «За відвагу» та «твердою впевненістю: рішення піти рядовим, а не священиком, було вірним».
Удома глава регіону Вадим Шумков запропонував екс-священикові очолити Щучанський округ, що він зробив у грудні 2025 року.