Created with Sketch.

Священик, що заспівав на Месі «Ой у лузі…», отримав особливий подарунок від посла України в Польщі

22.05.2022, 09:35

Отець Войцех Дроздовіч, відомий серед українців тим, що заспівав на Месі пісню «Ой у лузі червона калина», у День вишиванки отримав від посла України в Польщі особливий подарунок.

Про це повідомляє CREDO.

Багаторічний настоятель камедульської парафії Непорочного Зачаття Діви Марії при Університеті кардинала Стефана Вишинського у Варшаві, о. Войцех Дроздовіч під час проповіді у Великодній понеділок заспівав разом із парафіянами «Ой у лузі червона калина».

Цей душпастир, який має нестандартний підхід до проповідей, відомий не лише тим, що підтримав українців таким незвичним чином. Поряд із храмом, настоятелем якого є о. Войцех, у будівлі католицького ліцею, знайшли притулок майже 100 біженців з України — мами з дітьми, — якими опікуються священики парафії. Українці, переважно православні, часто приходять до цього католицького храму.

На знак подяки посол України в Польщі Андрій Дещиця «в День вишиванки подарував Отцю Войцеху нашу вишиванку в кольорах червоної калини. Разом з українськими дітьми та жінками, про яких турбуються о. Войцех та о. Павел, заспівали відомий гімн з вірою у нашу Перемогу!» Про це посол написав на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також
Україна і світ Предстоятель ПЦУ взяв участь у експертній дискусії щодо ролі релігії в процесі євроінтеграції
Вчора, 12:40
Україна і світ Атакою на лавру Путін забив цвях у труну власного історичного міфу - Мельник в ООН
Вчора, 08:45
Україна і світ Митрополит ПЦУ Іларіон звернувся до українців і поляків
22 травня, 10:58
Україна і світ В УКУ закликають в українсько-польських стосунках зберігати солідарність заради майбутнього, а не керуватися історичними образами
22 травня, 13:04