Created with Sketch.

Священик УГКЦ попередив про новий вид шахрайства у Viber

01.10.2021, 14:17

Зловмисники у Viber під чужим номером встановили фото єрм. Юстина Бойка і просять будматеріали у будівельних компаній.

Про це "Еспресо.Захід" розповів о. Юстин.

Синкел у справах монашества Львівської архиєпархії УГКЦ, єромонах Юстин Бойко попереджає вірних про те, що шахраї використовують його фото, щоб виманювати будівельні матеріали і просить не довіряти невідомим з мережі.

"Зловмисники у Viber під чужим номером встановили моє особисте фото і під виглядом священника телефонували підприємцям у Тернополі. Вони просили не гроші, а зателефонували до власника будівельної компанії і під іменем так званого "отця Романа" під моїм фото попросили три машини бетону (міксери), щоб завезли в одне село на Тернопільщині. Я про це дізнався від тамтешнього єпископа, це він мені зателефонував і розповів про цю ситуацію. Потім вже священники звідти дзвонили і люди теж. Додзвонитися за цим номером, з якого прийшло повідомлення, відповіді не було", – розповів о. Юстин.

Як додає отець Юстин Бойко, підприємець викликав поліцію, тривають слідчі дії. Священник попереджає про цей вид шахрайства і просить всіх не довіряти незнайомцям і мережі.

Читайте також
Суспільство Диякону ПЦУ присудили 15 років тюрми за ґвалтування малолітньої доньки
01 жовтня, 11:40
Суспільство СБУ повідомила про підозру протодиякону РПЦ, який фінансує армію окупантів
01 жовтня, 16:29
Суспільство Військовослужбовця з полку «Скеля» затримано за підозрою в побитті капелана й підполковника
01 жовтня, 17:04
Суспільство Київські митники запобігли незаконному вивезенню унікальної гаптованої ікони «Богоматір Знамення»
01 жовтня, 15:46