Created with Sketch.

Священик УПЦ (МП) чіпляв у Києві «георгіївські стрічки»

09.05.2017, 15:00

Це викликало обурення у представників націоналістичних організацій

Біля Меморіалу вічної слави в Києві священнослужитель Української Православної Церкви (Московського Патріархату) кріпив «георгіївські стрічки» на портрети загиблих учасників Другої світової війни, які тримали учасники акції «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» (аналог російської акції «Безсмертний полк»).

Як повідомляє кореспондент «Главкома», це викликало обурення у представників націоналістичних організацій. Між націоналістами та учасниками акції «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» почалася перепалка.

У ситуацію втрутилася поліція.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28