• Головна
  • Новини
  • Священик УПЦ МП, який "очищав від гріхів" Адмінсуд, їздить молитись до Москви...

Священик УПЦ МП, який "очищав від гріхів" Адмінсуд, їздить молитись до Москви

22 січня, 11:08
Священик УПЦ МП, який "очищав від гріхів" Адмінсуд, їздить молитись до Москви - фото 1
Священнослужитель РПЦвУ Іван Хорошковатий, який нещодавно окроплював робочий кабінет судді Окружного адмінсуду Києва (ОАСК) Анни Кузьменко, у 2019 році їздив із «паломницьким візитом» до країни агресора – Російської Федерації.

Це підтверджують фотографії, які виклала його дружина Марія Запорожець на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook, повідомляє Духовний фронт України.

Дружині священика УПЦ МП дуже сподобався храм Христа Спасителя, в якому, за її словами «можна і хочеться молитись».

"Видно, що для сім’ї священнослужителя УПЦ МП Російська Федерація не є окупантом і агресором. Їхнє сумління не мучать докори про десятки тисяч вбитих, закатованих українців. Навпаки. Їм там дуже комфортно і хочеться повернутись, як тільки відкриють кордони після карантину. Саме це у липні 2020 року дружина священника РПЦвУ Марія Запорожець пообіцяла зробити.

Крім того, Марія і судячи зі всього її чоловік-священник дотримуються ідеології російської пропаганди. У себе на сторінці вона розмістила фоторамку від т.зв. «громадських організацій», які займаються дестабілізацією суспільно політичної ситуації в Україні", - йдеться у повідомленні.

Священик УПЦ МП, який 'очищав від гріхів' Адмінсуд, їздить молитись до Москви - фото 65419