З благословення митрополита Криворізького і Нікопольського УПЦ МП Єфрема 27 березня відбувся благодійний захід із забору крові для потреб поранених бійців Збройних Сил України та медичних установ Кривого Рогу.
Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.
Захід організували за сприяння єпархіального відділу зі співпраці з медичними закладами.
Свою кров здали священнослужителі та парафіяни храмів Криворізької єпархії УПЦ МП.
Здача крові священнослужителями в Криворізькій єпархії відбувається вже не вперше.