Свято кришнаїтів "Ратха-ядра" у Запоріжжі

26.09.2016, 09:50
Свято кришнаїтів "Ратха-ядра" у Запоріжжі - фото 1
У Запоріжжі, в Центральному парку культури та відпочинку «Дубовий гай», 24 вересня відбулося свято "Ратха-ядра", на яке прибули крішнаїти з багатьох міст країни. Як розповіла кореспондентові РІСУ організатор заходу Інна Шмельова (Міжнародне товариство свідомості Кришни в Запоріжжі ISKCON), це велике, радісне релігійне свято: «"Ратха-ядра" проходить у багатьох містах світу, збираючи де тисячі, а де й мільйони людей».

Свято кришнаїтів 'Ратха-ядра' у Запоріжжі - фото 55718

У Запорізькому парку зібралися сотні шанувальників Кришни. Біля яскраво прибраної живими квітами колісниці під співи мантр танцювали екзотично вбрані чоловіки й жінки. Охочі могли придбати східні солодощі, приправи, парфуми, ведичну літературу. Зацікавлені запоріжці розповідали, що поважають кришнаїзм за здоровий спосіб життя.

Свято кришнаїтів 'Ратха-ядра' у Запоріжжі - фото 55719

Після урочистої ходи колісниці свято тривало на сцені та біля неї. Можна було повчитися плавним рухам індійських танців, зробити малюнки хною чи нанести на обличчя оригінальний макіяж.

Свято кришнаїтів 'Ратха-ядра' у Запоріжжі - фото 55720
Свято кришнаїтів 'Ратха-ядра' у Запоріжжі - фото 55722
Свято кришнаїтів 'Ратха-ядра' у Запоріжжі - фото 55721

Пересічні запоріжці із задоволенням спостерігали за екзотичним святом, нахвалювали натуральні солодощі та придивлялися до костюмів, відзначивши, що кришнаїти вдягають своєрідні шаровари, схожі на козацькі.