Свято-Михайлівський собор у Житомирі здивує парафіян і туристів автентичними розписами

07 жовтня, 10:00
Культура
Свято-Михайлівський собор у Житомирі здивує парафіян і туристів автентичними розписами - фото 1
У Свято-Михайлівському кафедральному соборі Житомира триває розпис стін автентичними зображеннями. Над ними працюють художники з Києва. Невдовзі на стінах буде відображена історія появи Ісуса Христа перед рибалками.

Про це у коментарі Першому житомирському розповів настоятель Свято-Михайлівського собору о. Богдан Бойко:

“Денис Белянський з командою з Києва перетворюють стіни собору на історію: від подій Страшного суду до Воскресіння Господнього, що символізує всю православну християнську віру. Наступний епізод розповідає про життя Ісуса Христа. Нанесли тільки одну частину розписів, роботи ще багато”.

Свято-Михайлівський собор у Житомирі здивує парафіян і туристів автентичними розписами - фото 80134

Ідея задуму – показати розвиток подій, починаючи від Страшного суду, який зображений у притворі храму, до Воскресіння Господнього. Наступний епізод розповідає про життя Ісуса Христа.

Свято-Михайлівський собор у Житомирі здивує парафіян і туристів автентичними розписами - фото 80133

Над розписами працює ціла бригада художників з столиці, на чолі яких Денис Белянський. Нині художники переносять на стіни собору історію появи Ісуса Христа рибалкам.

Свято-Михайлівський собор у Житомирі здивує парафіян і туристів автентичними розписами - фото 80136

Витвір мистецтва створюють за ініціативи настоятеля о. Богдана Бойка та за підтримки Благодійного фонду “Духовна освіта”. До кінця тижня черговий етап розпису храму буде завершено, тому віруючих чекають на Служби та екскурсії.