Created with Sketch.

Свято-Успенський кафедральний собор у Володимирі передали ПЦУ

14 січня, 19:19

На території Свято-Успенського кафедрального собору у Володимирі 14 січня відбулась робоча зустріч очільника Володимир-Волинської єпархії ПЦУ архиєпископа Матфея з заступником голови облдержадміністрації Тарасом Шкітером.

Про це повідомляє прес-служба Володимир-Волинської єпархії ПЦУ.

Зазначається, що Тарас Шкітер повідомив, що Успенський собор передається у користування релігійній громаді Православної Церкви України.

За його словами, Волинська ОДА отримала листи-погодження про передачу Успенського собору Володимир-Волинській єпархії Православної Церкви України від міністерства культури України та Державної служби України з етнополітики та свободи совісті.

Опісля Волинською ОДА видано розпорядження, відповідно до якого Державний історико-культурний заповідник «Стародавній Володимир» упродовж п’яти днів зобов’язаний передати у користування культові споруди пам’ятки архітектури національного значення для релігійних потреб Володимир-Волинській єпархії Православної Церкви України.

 

Після виконання формальної процедури Успенський собор у м.Володимир буде у користуванні Володимир-Волинської єпархії ПЦУ.

Читайте також
Держава Почаївську лавру перевірять на зв’язки із забороненою в Україні релігійною організацією, - ДЕСС
Вчора, 12:27
Держава Громадська рада при МОН обговорила актуальні питання взаємодії держави, освітньої сфери та релігійних організацій
14 січня, 09:20
Держава На території лаври досі перебуває щонайменше 140 ченців УПЦ МП
14 січня, 11:40
Держава Окупанти примушують релігійних діячів Криму до публічної підтримки Кремля
14 січня, 12:33