• Головна
  • Новини
  • Світові
  • Святотатська війна в Україні несе усім загрозу, - Папа представникам Світового єврейського конгресу...

Святотатська війна в Україні несе усім загрозу, - Папа представникам Світового єврейського конгресу

22.11.2022, 15:30
Світові
Святотатська війна в Україні несе усім загрозу, - Папа представникам Світового єврейського конгресу - фото 1
Святотатська війна в Україні несе загрозу як християнам, так і євреям, а тому треба докласти спільні зусилля, щоби зупинити її.

Про це заявив Папа Франциск 22 листопада у Ватикані під час зустрічі з представниками Світового єврейського конгресу, пише Vatican News.

«Цей візит засвідчує та зміцнює узи дружби, які нас поєднують», – сказав Папа.

Понтифік зазначив, що католиків і євреїв поєднують «неоціненні духовні скарби», починаючи від віри в Творця неба і землі, Який кожну людину творить на Свій образ і подобу, Який об’явився Своєму створінню, із Яким можемо вступати в стосунки, стаючи співробітниками «Його провидінної волі».

Глава Католицької Церкви зауважив, що ми маємо схоже бачення кінця, уповаючи на те, що наша життєва дорога веде не в нікуди, але до зустрічі з Всевишнім, «Який по звершенні днів обіцяв нам вічне царство миру, де скінчиться все те, що загрожує життю та людському співіснуванню».

«Дорогі друзі, в світлі релігійної спадщини, яку поділяємо, дивімося на теперішність як на виклик, який є спільним, як на заклик діяти разом», – заявив Римський Архиєрей.

Папа нагадав, що у багатьох частинах світу мир перебуває під загрозою.

«Визнаймо разом, що війна, кожна війна, завжди, за будь-яких умов і повсюди, є поразкою для всього людства! Маю на думці війну в Україні, велику війну, святотатську війну, що однаково загрожує євреям і християнам, позбавляючи їх близьких людей, домівок, благ і самого ж життя! Лише в серйозному бажанні зблизитися один з одними та в братерському діалозі є можливим приготувати терен для миру. Як євреї та християни, стараймося чинити все те, що по-людськи є можливим, аби зупинити війну та відкрити дороги миру», – закликав Святіший Отець.