Created with Sketch.

Таврійський християнський інститут отримав акредитацію Європейської ради з богослов’я

06.07.2024, 09:30

Таврійський християнський інститут отримав офіційну акредитацію від Європейської ради з богословської освіти (ECTE), засвідчуючи високу якість освітньої програми інституту.

Про це інформує сайт "Слово про слово".

Це визнання дозволяє інституту присуджувати кваліфікацію «Бакалавр богослов’я» згідно з Першим циклом Кваліфікаційної рамки Європейського простору вищої освіти.

Програма, що охоплює 240 кредитів ECTS, була ретельно перевірена й отримала підтвердження відповідності європейським стандартам і рекомендаціям забезпечення якості в європейській вищій освіті, а також Стандартам і рекомендаціям для глобальної євангельської богословської освіти.

Рішення про акредитацію було підкріплене статусом ECTE як члена Європейського реєстру забезпечення якості вищої освіти (EQAR), що засвідчує її вагомість і надійність у сфері богословської освіти на міжнародному рівні.

Як сказано у повідомленні, ця акредитація є значним кроком для Таврійського християнського інституту у забезпеченні відповідності освітніх програм міжнародним освітнім стандартам, сприяючи розвитку кваліфікованих богословів, готових до роботи в сучасному християнському світі.

Читайте також
Суспільство Роками дорогоцінна земля у Києві передавалася УПЦ МП за символічну плату, - ЗМІ
Вчора, 14:14
Суспільство Адвокати УПЦ МП хочуть через суд ліквідувати ДЕСС
06 липня, 14:53
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
06 липня, 15:17
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
06 липня, 13:27