• Головна
  • Телеканал «Надія» молиться за глядачів...

Телеканал «Надія» молиться за глядачів

09.09.2013, 12:02
Телеканал «Надія» молиться за глядачів - фото 1
У Бога немає відповіді «Ні» — переконані ведучі й гості нової програми «Помоліться за мене».

У Бога немає відповіді «Ні» — переконані ведучі й гості нової програми «Помоліться за мене».

Телеканал «Надія» молиться за глядачів_1Народження дитини, іспит, хвороба, пошук супутника життя чи просто роботи, придбання автомобіля, далека поїздка, брак грошей… Щодня людина стикається з безліччю проблем. І чи завжди вистачає власних сил і віри, щоб впоратися з тими переживаннями, і чи завжди знаходимо співчуття в оточуючих? Тоді на допомогу приходить програма телеканалу «Надія» «Помоліться за мене». Вона не тільки морально, емоційно й молитовно підтримує глядачів, а найголовніше — нагадує про Бога, Який чує нас і відповідає на щиросердні прохання Своїх дітей.

«Помоліться за мене» є з тих програм, про які багато не розповідають. Її можна порівняти з російським телепроектом «Жди меня», де неважливо, скільки людей працюють над програмою, яка технічна складова, які бюджетні витрати тощо. Про статистичні дані тут не може йти мови.

«Помоліться за мене» — програма про людський біль і реагування на нього.

— Плакати хочеться, коли слухаєш розповіді глядачів, — говорить режисер програми Ірина Сироткіна. – За кожним молитовним проханням – ціла доля людини. Наприклад, чоловік регулярно б’є дружину, син проявляє неповагу до рідної матері, хтось в родині має алкогольну залежність, хтось ніяк не може кинути курити. А скільки прохань про благополучне народження дитини! Багато жінок просто бояться народжувати в наших пологових будинках… І, звісно, безліч молитовних прохань щодо зцілення від хвороб – починаючи від простудних захворювань і закінчуючи епілепсією й раком.

З усіма цими проблемами звертаються до Бога ведучі програми разом із її постійними активними глядачами – «молитовниками», як по-доброму називають таких людей ведучі «Помоліться за мене».

«Родзинка» програми – гості, які розповідають власні пережиті досвіди спілкування з Господом. Причому творці програми намагаються залучати різних гостей – і за віком, і за статтю, і за масштабом проблеми в їхньому житті. Це можуть бути люди, які переживали труднощі побутового характеру (наприклад, брак фінансів на звичайні речі) і ті, які були на кроці від смерті. Таким чином показується, що всі проблеми варті Божої уваги і на будь-яке переживання Бог готовий дати відповідь.

«Помоліться за мене» відрізняється від інших проектів телеканалу «Надія». Якщо всі інші телепрограми «Надії» спрямовані на те, щоб попередити певні проблеми, певні негативні наслідки, то «Помоліться за мене» повідомляє про ситуації, коли вже щось трапилося, коли людині вже погано. – Іноді до нас дзвонять люди, які в перший раз нібито випадково натрапили на наш канал і які й до церкви-то не ходили. Тож, уявіть, яку їм треба було мати сміливість, щоб подзвонити й оприлюднити свою проблему, — розказує Ірина.

Але навіть в тяжких ситуаціях з Господом завжди є вихід. І про це свідчать численні відповіді на молитви, які з’явилися всього за півтора місяці виходу «Помоліться за мене». Це, звісно, заслуга не програми, а Бога. А сам проект вчить довіряти Господу, вчить молитися і нагадує, що Він є поруч і що людина не лишається на самоті зі своїми переживаннями.

Одна із гостей програми, Олеся Нечаєва, висловила таку думку, з якою погодилися й ведучі: “У Бога немає відповіді «Ні». В Нього є відповідь «Так», відповідь «Треба трохи зачекати» або «Я тобі приготував щось краще»”.

Ви можете розповісти про свої хвилювання будь-яким зручним для Вас способом по телефону в прямому ефірі, написавши повідомлення в Скайпі чи в соціальних мережах (шукайте «Помолитесь за меня» в «Одноклассниках» и «В контакте»), надіславши листа електронною поштою.

І будьте впевнені, за Вас чи Ваших близьких будуть молитися тисячі телеглядачів. А маючи підтримку такої великої команди на чолі з Небесним Батьком, будь-які переживання не такі вже страшні.

В прямому ефірі програма транслюватиметься щовівторка і щочетверга в 20.00. Повтор в 23.00 і наступного дня в 10.00 і 15.00 за Київським часом.

Номери телефонів: 0 (800) 50 157 80 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів України).

+380 93 50 157 80, +380 66 707 000 5, +380 98 707 000 5  

З Росії 8 (800) 100 18 44 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів Росії)

Skype: molitvazamenya (тільки для текстових повідомлень)

E-mail: [email protected]

Архів програми «Помолитесь за меня», час виходу в ефір, контактну інформацію Ви зможете знайти на сайті телеканалу «Надія» hope.ua

Галина КУШНІР